Vyskúšajte taxi na Schwechat

V prípade že cestujete do zahraničia letecky z blízkeho a obľúbeného letiska Schwechat, je často krát problém ako sa dostať na samotné letisko.

Vyskúšajte taxi na Schwechat
(zdroj: unsplash.com)

Letisko Schwechat pri Viedni je veľmi obľúbeným nie len pre rakúskych občanov ale využíva ho aj veľa Slovákov. Výhodou je relatívna blízkosť a dostupnosť pri Bratislave a hlavne oveľa širšia ponuka cieľových destinácií a počtu letov v porovnaní s najväčším slovenským letiskom v Bratislave. Komplikáciou môže byť práve doprava na samotné letisko.

Ako dopravu poznáme viaceré možnosti ktoré sa líšia v cene, rýchlosti, pohodlí respektíve bezpečnosti a pružnosti. Najlacnejšia osobná doprava na letisko je samozrejme hromadná doprava. Z Bratislavy jazdia hlavne autobusy na Schwechat. Je to lacná, pomalá a nie veľmi pružná doprava, musíme sa prispôsobiť cestovnému poriadku. Tiež sa dá ísť vlastným autom alebo poprosiť niekoho známeho aby Vás zaviezol. Tu je zase viacero nevýhod ako nutnosť drahého parkovania na letisku, prípadne ochoty niekoho aby Vás zaviezol a podobne. Zaujímavou alternatívou je potom služba taxi na Schwechat.

Služba je vo veľkom využívaná ako slovenskými tak aj zahraničnými klientami. Pre nich je skôr známa ako služba taxi Bratislava Vienna airport. Výhody sú evidentné. Rýchlosť dopravy je neporovnateľná s cestou autobusom. Takisto bezpečnosť je na vysokej úrovni nakoľko šoféri sú skúsení a autá nové a moderné. Veľkou výhodou je potom možnosť zvoliť si odjazd alebo príjazd na presne určený čas. Toto platí aj pre cesty v noci alebo cez víkend. Okrem tejto často využívanej cesty na letisko je záujem aj o cesty do Viedne. Služba taxi Bratislava Wien je rovnako veľmi populárna. Ceny rovnako nie sú veľmi vysoké. V prípade že cestujete viacerý je to v prepočte na jedného cestujúceho ešte výhodnejšie.

Komerčný článok