Nové nažehlovacie menovky, ktoré musíte vidieť

Označenie (nielen) detského oblečenia je oblasť, ktorá prináša viacero možností. Od samolepiek, cez pečiatky až po nažehlovačky. Dnes sa lepšie pozrieme na nažehlovacie menovky od Mamachick, ktoré vynikajú viacerými vlastnosťami.

Nové nažehlovacie menovky, ktoré musíte vidieť
(zdroj: unsplash.com)

Vybrať vhodné menovky na oblečenie, vie byť niekedy pekná veda. Občas zistíte, že váš milovaný spôsob a to pečiatka na oblečenie – textil má maličkú medzeru. Totiž na tmavom oblečení by ste jej odtlačok (hoc by ste použili modrú alebo červenú farbu) veľmi ťažko hľadali.

Našťastie to má riešenie a vaše menovky pre deti môžu stále pochádzať z dielne štýlovej Mamachick. Pýtate sa, ako je to možné a chcete o tom vedieť viac? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch.

Zázrak s menom nažehlovacia menovka

Pozrime sa spolu na nasledujúce body, ktorým sa budeme postupne venovať:

1. Ako vyzerá nažehlovacia menovka od Mamachick a z čoho sa skladá
2. Ako sa nažehľovacia menovka používa
3. Situácie, kedy je nažehlovačka potrebná
4. Vlastnosti nažehlovačky, ktoré z nej robia dobrý výber

1. Ako vyzerá nažehľovacia menovka od Mamachick a z čoho sa skladá?

Nažehlovacia menovka od Mamachick je vlastne kombináciou nažehlovacej pásky a odtlačku personalizovanej pečiatky na mieru. Nažehlovaciu pásku si môžete kúpiť vo viacerých veľkostiach a to vo veľkosti pre výrobu 30/60/90 kusov menoviek, presne podľa vášho výberu, potrieb či požiadaviek.

2. Ako sa nažehľovacia menovka používa?

Použitie nažehlovacej menovky je nasledovné:

1. Rozviniete nažehlovaciu pásku a odstrihnete požadovanú veľkosť, potrebnú na odtlačenie razítka. Ak budete vytvárať viacero menoviek naraz, odstrihnite si dopredu potrebné množstvo kusov
2. Urobíte odtlačok pečiatky priamo na odstrihnutý kúsok
3. Po umiestnení menovky na vhodné miesto (ideálna je horná zadná časť oblečenia) je potrebné ju zažehliť klasickým spôsobom. To znamená pár krát po nej prejsť žehličkou až sa úplne “nalepí” na textil
4. Hotovo. Je určite vhodné počkať pár hodín (ideálna aspoň 24) pred prvým praním. Inak nie je problém oblečenie s nažehlovačkou prať či sušiť v sušičke

3. Situácie, kedy je nažehlovacia menovka potrebná

Ak používate (alebo chcete používať) na označenie nielen detského oblečenie pečiatku Mamachick, je dobré vedieť, že na veľmi tmavom oblečení nebude odtlačok pečiatky viditeľný. Práve z tohto dôvodu vznikli nažehľovacie menovky. Riešenie, ktoré pečiatku efektívne zviditeľní aj na tmavom podklade. Nažehlovacia páska má totiž bielu farbu a tak teda niet pochýb o tom, že čierna, červená alebo modrá menovka vyrobená odtlačením pečiatky na nej bude jasná a zreteľná.

4. Vlastnosti nažehlovačky, ktoré z nej robia skutočne dobrý výber

Nažehlovačky Mamachick majú veľa rovnakých vlastností ako pečiatky na textil z tejto dielne. Sú to predovšetkým tieto:

✓ Aplikujú sa skutočne veľmi rýchlo a jednoducho za veľmi krátky čas
✓ Sú veľmi trvácne a vydržia až 50 vypraní. Krátke matematické okienko – ak by ste prali daný kúsok oblečenia s menovkou aj každý týždeň, vydrží vám odtlačok viac ako rok. Ak by ste aj mali pocit, že bledne o čosi skôr, môžete jeho farbu jednoducho obnoviť novým odtlačením – čo tiež nie je žiadny problém, pretože s náhradným atramentom môžete urobiť až 1000 odtlačkov. Ak ste sa započítali, uľahčíme vám to – je to tak, pravdepodobne vydržia na celé označovanie obdobie vašich detí.
✓ Sú extra odolné, nemajú problém s praním v práčke, ale ani v sušením v sušičke
✓ Narozdiel od samolepiek na oblečenie sa dajú aplikovať priamo na textil a teda aj na oblečenie, na ktorom nie je nylónový štítok
✓ Vyrobené na mieru presne podľa vašich požiadaviek, predstáv a výberu, ktoré uvediete do objednávkového formuláru

Komerčný článok