Prichádza nový street style! Čo sa bude tento rok nosiť?

Neviete sa dočkať, kedy sa konečne oteplí a prechádzky po uliciach sa opäť stanú potešením? K teplým ročným obdobiam patria aj outfity, ktoré už netreba maskovať pod vetrovkami. Inšpirujte sa najnovšími trendsettermi!

Prichádza nový street style! Čo sa bude tento rok nosiť?
(zdroj: unsplash.com)

Wonderland = zázračný štýl pre tých, čo chcú byť v pohode

Prepojenie dynamiky, pohodlia aj štýlu – to je najnovšia kolekcia street style značky, ktorú reprezentuje populárny rapper Kimmy Zimmer. Jej cieľom je, aby ste sa cítili sami sebou a v oblečení a teniskách ako vo svojej druhej koži. Pohoda a pohodlie, to určuje náladu celej nasledujúcej módnej sezóny. Kolekcia Kimmyho Zimmera nazvaná Wonderland združuje to najlepšie a najtrendovejšie známych značiek Puma, Champion, Kappa, Vans a New Balance. Ponesie sa v odtieňoch živých a nadčasových farbách a dominovať budú colorblocky aj výrazné kontrasty.

Tenisky ako základ street stylu

Čo sa týka spomínaných tenisiek, ako základnej obuvi street stylu, v móde sú stále klasické tenisky, štýlové modely s výškou po členky alebo tenisky na platformách v množstve strihových a farebných prevedení. Práve o hru tvarov, farieb a zaujímavých kombinácií by sa mali postarať vaše tenisky, ak zvolíte jednofarebný outfit. Stále však môžete siahnuť aj po jednoduchých, neutrálnych a nesmrteľných teniskách v čiernej, bielej a béžovej farbe v prípade, že sa zasa viete vyhrať s kombináciami v rámci zvyšku outfitu.

Základom je oversize

A čo sú trendy kúsky hodiace sa do outfitu? Jednoznačne crop top, ktorý sa vracia spolu s estetikou 90-tych rokov. Kombinovať ho môžete s nohavicami alebo sukňou so zvýšeným pásom, pričom je dôležitá hlavne dĺžka pásu. Do street stylu sa hodia aj vzorované nohavice, ktoré vnesú do vášho štýlu vibrácie. Môžete siahnuť po kvetinových, pruhovaných, abstraktných, zvieracích či patchworkových vzoroch. A je tu samozrejme aj obľúbený oversize, momentálne populárny takmer v každom štýle. Vynikne najmä v prípade bundy, hoci mnoho žien má strach, že v nej budú vyzerať veľké a neforemné. Ide však iba o to správne sa zladiť so zvyškom. Oversize bundy najlepšie vyzerajú v kombinácii s teplákmi, ale aj koženými nohavicami. Opäť platí, že jednoduché sa najlepšie kombinuje so vzorovaným, jednofarebné s viacfarebným a klasické s moderným.