Viete, ako používať parný generátor? Vyžehlite oblečenie na oslavu nového roka dokonale

Hovorí sa, že ako na Nový rok, tak po celý rok. Naši predkovia mali toto porekadlo v úcte. Usilovali sa o to, aby boli prvý deň nového roka pozitívni a jeden k druhému vľúdni. Tento obyčaj sa zachoval dodnes, pretože ľudia si na Nový rok podávajú ruky a prajú všetko najlepšie.

Viete, ako používať parný generátor? Vyžehlite oblečenie na oslavu nového roka dokonale
(zdroj: komerčný článok)

Ak sa aj vy držíte spomínaného porekadla a chystáte sa silvestrovské a novoročné oslavy prežiť v spoločnosti priateľov či na zábave, nalaďte sa pozitívne, užívajte si každý okamih a nepodceňte zvolené oblečenie, ktoré treba dokonale vyžehliť. Parný generátor vás nenechá v štichu. Zvládnete to rýchlo a bez námahy.

Parný generátor pomôže na Nový rok i po celý rok

Keďže prvý deň nového roka je príležitosťou začať lepšie a niečo vo svojom živote zmeniť, využite to. Netreba si dávať veľké predsavzatia, niekedy stačia maličkosti, ktoré vylepšia váš život.

Chcete sa počas nového roka o seba viac starať a lepšie vyzerať, pretože vaša sebaláska nie je na primeranej úrovni? Začnite hneď! Dajte si záležať na tom, ako vyzeráte na silvestrovskej a novoročnej párty. Nepodceňte ani vzhľad oblečenia. So žehlením vám pomôže žehlička s parným generátorom. Ak žehlenie nenávidíte, táto vychytávka túto skutočnosť zmení.

Čím je parný generátor výnimočný a ako ho používať?

Žehlenie nevyžaduje žiadne špeciálne vedomosti a ani zručnosti

Časy, keď bolo treba oblečenie zvlhčovať, alebo žehliť pod mokrou utierkou, sú dávno preč. Takisto nie je potrebné mať znalosti o materiáloch oblečenia a odporúčanej teplote žehlenia. Obávať sa netreba ani poškriabania žehliacej plochy gombíkmi či zipsami a pracne odstraňovať vodný kameň.

Parný generátor i naparovacia žehlička Braun disponujú technológiami, ktoré robia dôležité rozhodnutia za vás. To znamená, že na žehlenie nepotrebujete žiadne špeciálne návody, schopnosti a ani zručnosti. Jednoducho intuitívne žehlíte.

Na výber je viacero alternatív

Žehlička s parným generátorom je pre každého, a preto je i dispozícii viacero variantov. Líšia sa, napríklad výkonom, skladnosťou či objemom nádržky. Každý si vyberie to, čo potrebuje. Aktuálne je najvýkonnejším parným generátorom Braun CareStyle 7 Pro.

Poteší 50-percentná úspora času

Žehlenie vo všeobecnosti nepatrí medzi obľúbené činnosti. Zvyčajne je nutnosťou, pretože od neho sa odvíja hygienickosť oblečenia i jeho vzhľad. Chcete žehleniu venovať čo najmenej času? Parný generátor Braun vyžehlí oblečenie dvakrát rýchlejšie ako bežná naparovacia žehlička.

Symboly údržby na visačke oblečenia nie sú potrebné

Odev má vždy visačku, na ktorej sa nachádzajú informácie aj o použitom materiáli a odporúčanom spôsobe údržby, čo sa týka prania a žehlenia. Avšak nie každému štítky na oblečení vyhovujú, a preto ich odstráni.

Neviete, pri akej teplote žehliť oblek a dámske šaty na novoročnú párty? Inteligentný systém iCare a režim Eco oblečenie ochránia a dokonale vyžehlia. Systém iCare je o inteligentnom nastavení teploty pre všetky druhy látok. Režim Eco je určený pre odev, ktorý je iba mierne pokrčený.

Vyrovnávanie oblečenia a zdĺhavé žehlenie švov je minulosťou

Žehlička, ktorá sa ľahko kĺže do všetkých smerov, nezastavia ju žiadne prekážky v podobe zipsov a gombíkov, poradí si s ťažko dostupnými miestami a švami je realitou. Parný generátor disponuje žehliacou plochou 3D FreeGlide.

Zaujme aj kompaktný dizajn a ergonómia

Bežnú žehličku zrejme nechávate po žehlení vychladnúť na bezpečnom mieste a potom ju odložíte. Žehličku s parným generátorom stačí zatlačiť do stanice a celý systém uložiť na miesto, kam patrí.

Plusom je aj mäkká a ergonomicky tvarovaná rukoväť, ktorá prispieva k znásobeniu pôžitku zo žehlenia.

Komerčný článok