Nie iba osobné autá – široká ponuka vozidiel Opel

Opel je značkou, ktorá sa na Slovensku teší veľkej obľube. Jej osobné autá vidíme prakticky na každom kroku. Široká ponuka vozidiel tejto značky však nie je iba o tých osobných.

Nie iba osobné autá – široká ponuka vozidiel Opel
(zdroj: mah.sk)

Aj keď sú stálice, ako napríklad Opel Grandland, Opel Crossland či nový Opel Astra populárnymi osobnými automobilmi, pokiaľ hľadáte niečo iné, Opel vám to poskytne. V tomto článku sa pozrieme na 3 úžitkové vozidlá, ktoré stoja za zmienku.

Opel Movano

Opel Movano je úžitkovým vozidlom, ktoré často stretnete aj na cestách. Jeho výhodou je dokonalá všestrannosť, vďaka čomu sa tento model perfektne hodí na podnikanie. Môžete využiť jeho rozsiahly úložný priestor a zvoliť si až zo štyroch dĺžok a troch výšok vozidla.

Prichádza aj vo viacerých verziách – dodávka, dvojkabína, podvozok s kabínou alebo dvojkabínou či ako valník, sklopný valník alebo karavan. Okrem toho je tento model dostupný aj v elektrickej verzii ako Opel Movano-e.

Opel Vivaro

Opel Vivaro je v porovnaní s prvým spomenutým vozidlom menšie úžitkové auto. Stále však ponúka dostatok možností. Prichádza totižto ako panelová dodávka, dvojkabína, Crew Van či kombi. Ideálne sa tak hodí napríklad na prepravu ľudí a podnikanie s tým spojené.

Pohodlie a výkon sú samozrejmosťami, vďaka ktorým bude aj dlhšia cesta komfortná. Tento model je takisto dostupný ako ekologický elektrický variant s názvom Opel Vivaro-e.

Opel Zafira-e Life

Opel Zafira-e Life zaujme už na prvý pohľad. Tento model s elektrickým systémom pohonu poskytuje prvotriedny komfort a výkon. Jazda v ňom je tak luxusným zážitkom s naozajstným dostatkom priestoru pre každého člena posádky a jeho batožinu.

Pod kapotou nájdete integrovaný akumulátor, rekuperačné brzdenie či efektívnu batériu, ktorá zabezpečí perfektne tichú jazdu. Infotainment systém vám zas poskytne všetky dôležité informácie o vozidle.

Opel teda rozhodne neponúka iba osobné vozidlá. Jeho úžitkové modely sú nemenej zaujímavé.

Komerčný článok