Zdroj: cas.sk

Slovenská herečka Zdenka Studenková čelí obrovskej rane.
Ako Nový Čas informoval minulý týždeň, jej mamu Gertrúdu museli hospitalizovať v bratislavskom Národnom onkologickom ústave. Podľa overených informácií denníka Nový Čas herečkina mama vo štvrtok vo veku 83 rokoch zomrela.

Smutná správa ovplyvnila aj herečkine pracovné plány, v piatok sa totiž mala predstaviť na doskách Slovenského národného divadla. ,,Vážení diváci, s poľutovaním si Vás dovoľujeme informovať, že v piatok 10. marca 2017 sa pôvodne plánované predstavenie Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov z dôvodu zdravotnej indispozície jedného z účinkujúcich RUŠÍ,” uviedlo na svojej stránke divadlo, pričom ako náhradu ohlásilo iné predstavenie.

Studenková mala s mamou kedysi komplikovaný vzťah, neskôr však ich puto zosilneno. Herečka sa o svoju mamu v posledných rokoch príkladne starala. Chcela ju mať nablízku a kúpila jej byt len pol kilometra od paneláka, kde býva.

Zdroj: ta3.com

„Vyhovuje mi, že sme blízko seba. Páči sa mi aj to, že je tu pokoj. Zdenka ma často navštevuje,“ prezradila Novému Času ešte pred troma rokmi pani Gertrúda.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Je nemožné vyzerať nemožne v koženej bunde značky Buck Mason