Zdroj: cas.sk

Slovenská herečka Zdenka Studenková čelí obrovskej rane.
Ako Nový Čas informoval minulý týždeň, jej mamu Gertrúdu museli hospitalizovať v bratislavskom Národnom onkologickom ústave. Podľa overených informácií denníka Nový Čas herečkina mama vo štvrtok vo veku 83 rokoch zomrela.

Smutná správa ovplyvnila aj herečkine pracovné plány, v piatok sa totiž mala predstaviť na doskách Slovenského národného divadla. ,,Vážení diváci, s poľutovaním si Vás dovoľujeme informovať, že v piatok 10. marca 2017 sa pôvodne plánované predstavenie Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov z dôvodu zdravotnej indispozície jedného z účinkujúcich RUŠÍ,” uviedlo na svojej stránke divadlo, pričom ako náhradu ohlásilo iné predstavenie.

Studenková mala s mamou kedysi komplikovaný vzťah, neskôr však ich puto zosilneno. Herečka sa o svoju mamu v posledných rokoch príkladne starala. Chcela ju mať nablízku a kúpila jej byt len pol kilometra od paneláka, kde býva.

Zdroj: ta3.com

„Vyhovuje mi, že sme blízko seba. Páči sa mi aj to, že je tu pokoj. Zdenka ma často navštevuje,“ prezradila Novému Času ešte pred troma rokmi pani Gertrúda.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Recyklovanie ovocia a zeleniny: Ako vypestovať novú rastlinu zo zvyškov tej starej?