Ak ste po pár hodinách zobrali do ruky váš telefón a zistili ste, že aj napriek tomu, že ste na ňom nič nerobili prišiel o pár percent, alebo ešte horšie, pár desiatok percent batérie, jedna alebo viacero aplikácií nefunguje správne. Tým problémom môže byť aplikácia Facebooku alebo Messengeru, ktoré máte v takomto prípade zresetovať.
Prvé správy o tom, že Facebook, resp. Messenger sa začali správať inak než bežne sa objavili ešte predvčerom. Obe aplikácie totiž z ničoho nič mali začať spotrebovávať batériu v takom množstve, ktoré pre nich nie je charakteristické, a to je už čo povedať!

Samotný problém priznal aj Facebook, ktorý tvrdí, že išlo o zle nastavený server čo sa im podarilo opraviť.

Ak teda máte podobnú skúsenosť, aplikácie stačí zreštartovať, čo je extrémne jednoduché. Stačí si otvoriť prehľad otvorených aplikácií a tam Facebook a Messenger zatvoriť. Keď ich otvoríte, načítajú sa nanovo a problém by mal byť fuč.

Dajte nám vedieť v diskusii nižšie či ste sa tiež stretli s podobným problémom, resp. či zatvorenie a opätovné otvorenie aplikácií pomohlo.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Narodeniny bez muža!: Silvia Kucherenko oslávila narodeniny sama. Fotka na torte jej pripomenula trpkú pravdu!