Na ulici ju neprehliadne nikto! Češka Gabriel Jiráčková si hovorí Lolo Ta Bella a túži sa podobať slávnej bábike Barbie.

Ako prezradila pre web extra.cz, zatiaľ má len predĺžené vlasy, nosí umelé nechty a mihalnice. V budúcnosti však túži podstúpiť celý rad operácií – zväčšenie pŕs, zadku, upravenie zubov a zmenšenie nosu. Dokonca zvažuje, že by si pre ultraštíhly driek, aký má Barbie, nechala odstrániť niekoľko rebier.

Jeden z dôvodov, prečo Gabriel túži po premene, je však smutný. Rovesníci ju šikanovali a tak sa snaží aj týmto spôsobom zabudnúť na trápenie. Na svojom blogu sa prezentuje aj inak, ako len kurióznym vzhľadom. ,,Som speváčka, herečka, modelka a prvá česká Bimbo Barbie,“ píše Gabriel, ktorá podľa svojich slov nahráva CD.

Ako píše denník Blesk, mladá blondínka má len 17 rokov. Času na experimentovanie so svojím vzhľadom má teda ešte viac než dosť. ,,Beriem to okrem iného ako svoje posolstvo, byť niekomu príkladom a vzorom toho, že všetko je v živote možné a že by sa nikto nemal báť pre svoje odlišnosti a kvôli svojmu ,pravému ja´,“ odkázala blondína na sociálnej sieti.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Zlepšite si slabú cirkuláciu: Vyrobte si prírodný gél na opuchnuté nohy