Foto: slovenka.zenskyweb.sk

Exmoderátorka markizáckych Televíznych novín Marianna Ďurianová kedysi patrila medzi najväčšie televízne hviezdy v tomto šoubiznise. No po tom, ako sa po prestupe do JOJ–ky poriadne popálila, sa teraz venuje už iba internetovej televízii. A, samozrejme, naplno svojmu synčekovi Romankovi. Napriek všetkému všade, kde sa objaví, žiari a vyzerá dokonalo! Teda… skoro vždy. Tu je dôkaz, že aj kráska Ďurianová je iba obyčajná žena a má aj svoje slabšie dni.

Marianna Ďurianová už nejaký čas prechádza ťažším obdobím. Jej partner a otec ich synčeka Roman Doležaj má totiž už dlhšie opletačky so zákonom. Figuruje v kauze vydierania a krádeže, navyše bol obvinený z podpory zločineckej skupiny a obvineným v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody v trvaní 10 až 15 rokov.

Foto: pluska.sk

Ďurianová sa tak momentálne musí spoliehať hlavne sama na seba. Takmer všetok svoj čas venuje synovi Romankovi, ktorý je pre ňu stredobodom vesmíru. Preto sa niet čomu čudovať, keď Marianna v bežný deň behá po Bratislave ako tisícka ostatných žien. Bez profesionálneho mejkapu a perfektného účesu. A dokonca, hoci by to na ňu takmer nikto nepovedal, keďže na obrazovkách zakaždým pôsobila ako panička, sa vôbec neštíti žiadnych domácich prác.

Foto: pluska.sk

Pred pár dňami ju tak pristihol aj fotograf denníka Plus JEDEN DEŇ. Marianna vyhadzuje smeti a na sebe nemá ani štipku mejkapu. Tieto zábery zrejme potešia najmä tie, ktoré si vždy myslia, že herečky a moderátorky patria za každých okolností za neodolateľné a perfektne upravené krásky. Pravdou však ostáva, že Ďurianová má to šťastie, že aj bez nánosov líčidiel sa nemusí hanbiť vykročiť na ulicu.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Bez práce sú tisíce ľudí, ale SEM nechce ísť robiť nikto! Firma nevie zohnať 150 zamestnancov