Ilustračné foto: mirror.co.uk
Mladík si všimol na čerpacej stanici zatúlaného psíka a rozhodol sa spraviť dobrý skutok. Keď si prečítal, čo má napísané na obojku (psej známke), ostal ohromený.

Tyler Wilson (19) z amerického Kentucky videl toho istého psa na rovnakom mieste niekoľkokrát za týždeň. Predpokladal, že zviera sa stratilo a chcel nájsť jeho majiteľov, informuje Mirror. Pes bol priateľský a dovolil, aby sa k nemu Tyler priblížil a pozrel sa na psiu známku pripevnenú na obojku. Keď si mladík prečítal, čo je na nej napísané, poriadne ho to pobavilo.

“Moje meno je Dew. Nestratil som sa. Rád sa túlam. Povedz mi, že mám ísť domov,” stálo na obojku. Tylera potešilo, že pes sa nestratil, ale vydal sa za dobrodružstvom.

“Raz som si všimol jeho psie obojky. Pozreli sme sa na seba a vedel som, že je to v poriadku. Bolo to milé,” prezradil mladík. “Pohladkal som ho a odišiel som.”

Tyler neskôr zverejnil fotky psíka aj s jeho príbehom na Twiter. Ukázalo sa, že psík je v okolí veľká celebrita. Často opúšta farmu, kde býva a túla sa po uliciach. Dew má dokonca vlastnú stránku na Facebooku s názvom Dew’s Adventures (Dewove dobrodružstvá), kde pridávajú jeho fotografie ľudia, ktorí ho stretnú. Majitelia sa o neho neboja, pretože pes má GPS čip, vďaka ktorému vždy vedia kde sa túla.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  TOP 10 liekov, ktoré spôsobujú poškodenie obličiek: Prosíme posúvajte tieto informácie ďalej