Ich reality šou sledujú milióny divákov po celom svete a tajne im závidia luxusný život, ktorým sa boháči na televíznych obrazovkách prezentujú. Ako to však s nimi v skutočnosti je?

Ako uvádza nemecký portál meedia.de, na verejnosť sa dostali informácie ohľadom zmluvy, ktorú podpísali Geissenovci s televíziou RTL 2, kde sa ich šou vysiela. A práve táto televízia stojí za financovaním takmer všetkého, čo môžeme na televíznej obrazovke vidieť.

Geissenovcom mali ponúknuť 2,4 milióna eur na financovanie ich luxusného životného štýlu a to nie je všetko. Okrem toho platí televízia všetky výdavky spojené s jachtou, ktoré sa šplhajú k 20 tisícom eur za jednu časť. Zahŕňa to prenájom, kvalifikovaný personál, opravy, naftu, poistenie, či poplatky spojené za kotvenie v prístave. Narodeninové party dcér sú taktiež samozrejmosťou a Geissenovcom to nestojí ani cent, všetky výdavky má na starosti RTL 2.

Aby toho nebolo málo, Geissenovci za účinkovanie v reality šou dostanú aj pekne zaplatené. Jedna časť stojí televíziu vyše 60 tisíc eur, čo pri 15 epizódach predstavuje pre rodinu príjem vo výške viac ako 900 tisíc eur.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Už nebudete potrebovať inhalátor – táto šťava vylieči vašu astmu!