Ich reality šou sledujú milióny divákov po celom svete a tajne im závidia luxusný život, ktorým sa boháči na televíznych obrazovkách prezentujú. Ako to však s nimi v skutočnosti je?

Ako uvádza nemecký portál meedia.de, na verejnosť sa dostali informácie ohľadom zmluvy, ktorú podpísali Geissenovci s televíziou RTL 2, kde sa ich šou vysiela. A práve táto televízia stojí za financovaním takmer všetkého, čo môžeme na televíznej obrazovke vidieť.

Geissenovcom mali ponúknuť 2,4 milióna eur na financovanie ich luxusného životného štýlu a to nie je všetko. Okrem toho platí televízia všetky výdavky spojené s jachtou, ktoré sa šplhajú k 20 tisícom eur za jednu časť. Zahŕňa to prenájom, kvalifikovaný personál, opravy, naftu, poistenie, či poplatky spojené za kotvenie v prístave. Narodeninové party dcér sú taktiež samozrejmosťou a Geissenovcom to nestojí ani cent, všetky výdavky má na starosti RTL 2.

Aby toho nebolo málo, Geissenovci za účinkovanie v reality šou dostanú aj pekne zaplatené. Jedna časť stojí televíziu vyše 60 tisíc eur, čo pri 15 epizódach predstavuje pre rodinu príjem vo výške viac ako 900 tisíc eur.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Zachytil som úžasnú prírodu Georgie z helikoptéry