Jedna z najznámejších slovenských herečiek Zdena Studenková (62) sa priznala, že mala v živote ťažké obdobie, ktoré musela prekonať sama.

Hviezda filmu S tebou mě baví svět si každé Vianoce pripomína jedno z najhorších období jej života. S druhým manželom Stanislavom Párnickým (71) zistila, že je tehotná. No herečka mala rizikové tehotenstvo a nastali mesiace plné strachu. Studenková musela osem mesiacov ležať s nohami hore, zatiaľ čo jej kvapkala voda na posteľ, keďže strecha nemocnice bola deravá.

Herečka sa posťažovala, že jej personál nemocnice doniesol trikrát denne jedlo a vitamíny. To bolo všetko, čo sa týkalo zdravotnej starostlivosti o jej rizikové tehotenstvo. Zdena sa rozhodla pre radikálny krok, keďže boli Vianoce a nevydržala “vianočnú“ atmosféru v nemocnici. ,,Obliekla som si župan, z búdky zavolala taxíka a utiekla som domov,“ priznala herečka. No Studenková sa nestačila diviť, keď sa po vianočných sviatkoch vrátila späť do nemocnice a nikto si ani len nevšimol, že utiekla a niekoľko dní sa nenachádzala v nemocničnej izbe. Našťastie všetko dobre dopadlo a herečke sa narodila dcéra Simona Párnická.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Čo všetko dokáže vyliečiť kuchynská soľ?