Foto: cas.sk

Nenechá si skákať po hlave, no všetko má svoj čas! Agáta Prachařová priznala, že zvažuje právne kroky.

Český fotograf Matěj alias Dereck Hard totiž médiám tvrdí, že s modelkou prežil aféru. Brunetka je pritom vydatá za moderátora Jakuba Prachařa a čaká dieťa.

Prachařová obvinenia odmietla a celú kauzu komentuje len minimálne. V programe Telebrity na playtvak.cz aspoň načrtla, ako celú situáciu vníma. Skončila v rukách psychológov, kedže ako tehotná mamička obvinenia prežíva veľmi emotívne.

Prachařová pripúšťa možnosť, že Dereck sa chce vďaka nej zviditeľniť. ,,Myslím, že toto zažíva veľa ľudí v branži, že sa na nich nalepia ľudia, ktorí sa chcú dostať do novín,” povedala modelka, ktorá plánovala pôvodne reagovať ráznejšie.

,,Ja som to najprv chcela riešiť súdnou cestou, ale potom si povedala, že je pre mňa skutočne najdôležitejšie to dieťa, ktoré v sebe nosím. Čím viac sa tým budem zaoberať a trápiť, tým viac to bude ubližovať tomu plodu. To si teraz nemôžem dovoliť,” prezradila tehotná Agáta pre Telebrity. Zbrane však neskladá. ,,Je možné, že keď porodím, tak to nejak začnem riešiť,” dodala.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Žena (45) bola 36 rokov šialene zamilovaná: Teraz sa vydala, ale preboha, za čo?!