Ilustračné foto.

Pred pár hodinami sa dostala do sveta šokujúca správa, ktorá hovorí o rozchode známej televíznej dvojice. Brat najslávnejšej hviezdy Kim Kardashian a jeho snúbenica Blac Chyna sa tesne pred svojim prvým výročím rozišli.

Len pred mesiacom sa z milovníčky plastických operácií a Roberta Kardashiana stali rodičia ich spoločnej prvorodenej dcérky, ktorej dali veľmi neobyčajné meno Dream Renée. Ich vzťah sa dal považovať za jeden z najturbulentejších vo svetovom šoubiznise. Počas roka stihli naozaj toho veľa, od zásnub až po privítanie bociana v ich rodine. V súčasnosti však majú veľmi ďaleko od happy endu. Známy celebritný pár sa pred pár hodinami rozišiel a ako inak túto udalosť rozoberajú na sociálnych sieťach.

Rob a Blac v období, keď očakávali nový prírastok do rodiny.

Konto televíznej hviezdy vraj bolo nabúrané treťou osobou, ktorá zverejňovala jej súkromné správy. V nich malo stáť, aké plány má Blac so svojou mužskou polovičkou. Vraj ho chcela len využiť a po roku ho mala údajne odkopnúť. Označovala ho za tlstého a lenivého človeka. Toto nakoniec vyústilo do ich rozchodu, ktorý bol veľmi búrlivý a ešte aj zaiste bude. 28-ročná Američanka vzala všetky svoje veci z ich spoločného príbytku aj obe deti a odišla. Po pár hodinách si vytvorila nový instagramový účet, na ktorom už stihla zverejniť pár príspevkov. Okrem svojej najmenšej ratolesti sa prostredníctvom fotky vyjadrila k tejto nepríjemnej situácii.

V priloženom príspevku sa vyrozprávala svojim fanúšikom, že pre Roba robila prvé posledné. Dokonca sa nasťahovala do domu jeho nevlastnej sestry Kylie Jenner, aby mohli byť pokope ako jedna veľká rodina. Blac ho opäť označila za lenivého človeka, ktorý nechcel cvičiť, jesť zdravo či robiť hocičo pozitívne. Mamička dvoch detí okrem toho napísala nasledovné: „Rob ma prosil, aby sme mali Dream. Stresoval ma celé moje tehotenstvo!!! Obviňoval ma z nevery a každodenne mi vypisoval šialené správy. Správal sa ako totálny šialenec a potom to zakrýval darčekmi. Bola som slovne týraná každý druhý deň. Aj napriek tomu som zostala a dúfala v nás.“

Čas ukáže, kde je pravda. Každopádne známa prominentná rodina má v súčasnosti o „zábavu“ postarané.

Čítať viac:  Tento moderný domček pri bazéne je majetkom fotografa Slima Aaronsa


Diskusia: Čo si o tom myslíte?