Foto: travelsort.com

Pilotka americkej leteckej spoločnosti United Airlines sa v sobotu v texaskom Austine dostavila na let v civile a vyzvala pasažierov na hlasovanie, či sa má prezliecť do uniformy.
Šokovaným cestujúcim potom oznámila, že nevolila Donalda Trumpa ani Hillary Clinton, pretože ide o “bandu klamárov”. O incidente v nedeľu informovalo vedenie United Airlines.

Letecká spoločnosť sa vo vyhlásení pasažierom ospravedlnila, meno problematickej pilotky ale novinárom odmietla oznámiť. Mnohí z cestujúcich podľa agentúry AP lietadlo opustili a odmietli na let do San Francisca nastúpiť.

,,Chcela, aby sme hlasovali, či sa má prezliecť,” povedala americkej televízii KPIX Pam O’Neal po pristátí v Kalifornii. ,,Uvedomili sme si, že sa deje čosi, čomu nikto nerozumie. Ešte teraz sa trasiem, vyzerala, že nie je mentálne v poriadku,” zverila sa.

Svoje vystúpenie ukončila pilotka rozprávaním o svojom práve prebiehajúcom rozvode. Cestujúcim potom mala oznámiť, že môžu lietadlo opustiť, ak sa necítia dobre. Let z Austinu do San Francisca nabral kvôli incidentu polhodinové meškanie. Stroj potom pilotovala náhradná posádka.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Dara Rolins a jej vyrysované brucho, ktoré ukazuje na Bali: Je sa teda s čím pýšiť!