Najsmutnejšia rozlúčka! Tanečník Peter Modrovský (33) v najbližších dňoch pochová svoju milovanú babku Máriu Katzbeck († 92), ktorá zomrela minulý týždeň.

Podľa informácií Nového Času sa pietny akt udeje len v úzkom rodinnom kruhu a na pohrebe bude chýbať aj Modrovského expriateľka Adela Banášová (36)!

Známy tanečník Peter Modrovský žiali po strate svojej milovanej starkej Márie. „Je to ťažké, bola mi babkou aj otcom zároveň,“ povedal Novému Času zronený tanečník, na ktorého teraz čaká veľmi náročná úloha. „Modrák“ totiž čoskoro naposledy odprevadí jednu zo žien svojho života na večný odpočinok. „Pohreb bude len vo veľmi úzkom rodinnom kruhu,“prezradil dobre informovaný zdroj z Petrovho okolia.

Podľa informácií Nového Času sa na smútočný obrad nechystá ani bývalá láska tanečníka, moderátorka Adela Banášová. „Adela zapáli za babičku sviečku a na obrad nepôjde,“ uviedol zdroj.

„Je mi ľúto, bola to veľmi milá pani. Veci týkajúce sa pohrebu nebudem komentovať,“ odkázala Novému Času samotná Banášová. „Nehnevajte sa, ale nebudem sa vyjadrovať,“ poznamenal aj zronený Modrovský, ktorý nesie túto stratu len veľmi ťažko.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Toto sa v Teleráne ešte nestalo! Moderátori si mysleli jedno, hosť druhé a trapas bol na svete!