Ilustračné foto.
Sedemročný trest si vo väznici na strednom Slovensku odpykáva muž (43), odsúdený za dvojnásobné znásilnenie svokry. V treťom prípade sa mu znásilniť svokru nepodarilo.

Podľa rozsudku Okresného súdu v Lučenci muž (43) napadol svoju svokru v budove materskej školy a proti jej vôli s ňou mal sex. V ďalšom prípade znásilnil svokru v kuchyni rodinného domu. Tretí raz sa mu sex so svokrou nepodaril – napadnutá žena sa jeho sexuálnym chúťkam ubránila a podarilo sa jej ujsť. Sedemročný trest po odvolaní obžalovaného potvrdil Krajský súd v Banskej Bystrici.

Svokra podala trestné oznámenie, až keď sa jej dcéra rozhodla zo spoločnej domácnosti odísť a podala návrh na rozvod. Obžalovaný v súdnej sieni sex so svokrou priznal, tvrdil však, že z jej strany to bolo dobrovoľné. Trestný senát pri rozhodovaní poukázal na výpoveď svedka, ktorý sa vyjadril, že svokra zaťa nemala rada a preto by s ním dobrovoľne sexovať nešla.

O znásilneniach sa dozvedela aj jej dcéra, dnes už exmanželka obžalovaného. “Všetky kamarátky, ktoré som mala, odo mňa ušli, pretože každú môj bývalý manžel obťažoval. Mala som z neho strach, že mi ublíži. Povedal mi, že deti pohádže do studne. Veď aj ju skoro zabil. Hodil na mňa drevené lehátko,” povedala na súde exmanželka.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Šokujúci pohovor do práce v Bratislave: Mladej žene ponúkli kávu, zvyšok bol ako z najhoršieho sna!