Ilustračné foto.

Rok 2017 odštartoval s rôznymi celebritnými tehotenstvami a povráva sa, že sa medzi nimi možno zaradí aj najväčšia súčasná hudobná diva.

Beyoncé je vraj v požehnanom stave a pod srdcom nosí svoje druhé dieťa. Známa, talentovaná speváčka i tanečníčka má spolu so svojim nemenej populárnym manželom obrovský dôvod na radosť. Pošuškáva sa, že Beyoncé je opäť v radostnom očakávaní. Slávna dvojica má spolu už jednu dcérku menom Blue Ivy, ktorá sa možno tento rok dočká mladšieho súrodenca.

Portál Hollywoodlife prišiel s touto informáciou, ktorá hovorí o speváčkinom druhom tehotenstve. Mnohí si totižto všimli výrazne zmeny v posledných mesiacoch. Prednedávnom oceňovaná speváčka vypustila do sveta video, ktoré prezentovalo jej novú kolekciu Ivy Park a práve fanúšikovia si všimli, že má v ňom známa interpretka oblejšie bruško. Toto video však dlho nezotrvalo na verejnosti, pretože po krátkej dobe ho stiahli. Okrem toho, Beyoncé nosí voľné a nadmerné veci, čo sa na ňu vôbec nepodobá. Dokonca aj jej blízke okolie zatiaľ zaryto mlčí, pretože inokedy tieto fámy vysmiali a v momente vyvrátili.

35-ročná Američanka tak zatiaľ neoboznámila verejnosť, ako to naozaj je, ale mnohí si myslia, že čoskoro vyjde s pravdou von a pochváli sa s touto radostnou novinkou. Svoje pracovné činnosti by tak musela odložiť bokom na istú dobu, no pre sympatickú krásku by to bol splnený sen. Druhé dieťatko by známej dvojici rozhodne pristalo.

Beyoncé a Jay-Z majú už jednu dcérku.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Vilo Rozboril nadobro končí so svojou reláciou V siedmom nebi: Prečo sa končí populárny projekt?!