Kontroverzná podnikateľka Nora Mojsejová (58) sa napriek nepríjemným opletačkám so zákonom rozhodla užívať si život plnými dúškami! Nie však sama! Známa Košičanka včera nečakane odhalila identitu nového priateľa, o ktorom sa šepkalo už niekoľko týždňov.

Mojsejovej veľkou láskou sa stal mladý Nitran Marek (27), ktorý má viac tetovaní ako rokov. Zamilované hrdličky spolu napriek tomu plánujú vážny životný krok!

Do života Nory Mojsejovej po rozvode so spevákom Braňom Mojsejom vstúpil nový svalnatý muž, ktorý v jej srdci opäť rozdúchal lásku. Zaľúbenú Košičanku už dlhší čas usvedčovali fotografie na sociálnej sieti, na ktorých napriek problémom so zákonom až podozrivo žiari spokojnosťou. „Je za tým dobre stavaný chlap. Viackrát ich spolu videli v Bratislave i Košiciach,“ dozvedeli sme sa od zdroja z Norinho okolia.

Mladší o 30 rokov

Nový vzťah Mojsejová pred verejnosťou tajila. S kožou na trh vyšla až včera, keď svojim kamarátom na internete odhalila identitu priateľa, mladšieho o vyše tridsať rokov. „Je to Marko,“ zasmiala sa. Podľa informácií Nového Času ide o Mareka Bediho z Nitry, ktorý má záľubu v luxusných autách, športovom zápasení a drine v posilňovni.

Mojsejová, ktorú súd v decembri neprávoplatne odsúdil na desať rokov nepodmienečne pre podvod, sa tak môže oprieť o poriadne vyšportované rameno. Pod spoločnou fotkou milencov sa objavilo množstvo komentárov, medzi ktorými nechýbali ani reči o svadbe. Podnikateľka na priamu otázku Nového Času, či sa skutočne chystá pod čepiec, odpovedala vyhýbavo. „Nech si každý utvorí svoj vlastný názor,“ vyhlásila.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Absolútny OTO: Reakcia tesne po víťazstve