Foto: markiza.sk

Diváci žlto-modrej televízie si už zvykli na to, že utorky patria šokujúcim premenám v šou O 10 rokov mladší. Žiaľ, budúci týždeň sa už relácia na obrazovkách neobjaví. Pre verných fanúšikov však máme dobré správy.

Hoci niektoré premeny v jednej epizóde vyšli Markízu až na tridsaťtisíc eur, kompetentní sa šou vzdať nemienia. Práve preto sa už podľa našich informácií v súčasnosti naplno maká na prípravách druhej série.

Okrem osudu relácie však boli otázni aj moderátori, keďže ňou doteraz sprevádzali manželia Miriam Šmahel Kalisová a Martin Šmahel, ktorí však tesne pred štartom prvých častí priznali, že im ich vzťah skrachoval a v kontakte sú už len kvôli dcére. No nie je to celkom tak. Aj naďalej ich totiž bude spájať práca. Markíza ich totiž oslovila aj do druhej časti.

A ako im to pôjde po rozchode? Priznajú ho aj na obrazovkách alebo sa stále budú tváriť, že sú zamilovaní a vyznávať si lásku, ako to bolo doteraz? Žlto-modrá televízia ešte nezverejnila termín vysielania, no ako sme sa dozvedeli, budú o tom priebežne informovať.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  18 okúzľujúcich záberov dokazujúcich, že len málokto vie predviesť bikiny tak ako Tereza Kačerová