Herečka Hana Gregorová (64) a jej priateľ Ondřej Koptík (32) sa spolu cez víkend zabavili na Česko-Slovenskom plese v Prahe.

Dvojica žiarila spokojnosťou a vymieňala si nežnosti. Temperamentná Slovenka však nemá problém priznať, že sa nad ich vzťahom sťahovali mračná. Kritické obdobie odštartovalo šokujúce požiadanie o ruku v auguste 2016. Zamilovaný Koptík pred Gregorovou pokľakol v rakúskych Alpách a prizval k tomu novinárov denníka Blesk.

Hoci herečka povedala „áno“, s gestom mladšieho Ondřeja sa nestotožnila a dokonca neskôr vyhlásila, že zasnúbená nie je. Pár však krízu prekonal. ,,Ako vidíte, tak som mu už odpustila, ale mal to veľmi nahnuté,“ priznala otvorene Blesku Gregorová práve na Česko-Slovenskom plese. ,,Vydávať sa rozhodne nebudem, takto nám to vyhovuje,“ uzavrela tému sobáša.

Pár to spoločne roztočil na parkete a ako od herečky denník zistil, povzbudenie v podobe alkoholu k tomu ani jeden nepotreboval. ,,Som celoživotná abstinentka. Prestala som piť alkohol ako dvadsaťročná,“ povedala Gregorová Blesku s tým, že Ondřej je na tom rovnako. ,,Tiež nepije, alkohol k životu nepotrebujeme,“ povedala.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Nikdy sa špinavými rukami nedotýkajte týchto časti tela. Toto sa môže stať...