Opäť v Nákupných maniačkach! Zuzana Plačková (25) je známa ostrým jazykom a servítku pred ústa si nikdy nedáva. Podobne bol na tom aj kritik v spomínanej obľúbenej šou o nakupovaní Maroš Kočišík (35), ktorý predčasom v relácii skončil. Bude Zuzana jeho náhradou?!

Plačková sa už viackrát ukázala pred kamerami a diváci ju milovali alebo nenávideli. Kde sa kontroverzná Zuzana objaví, tam je vždy na čo pozerať. Podľa informácií Nového Času tentoraz dostala Plačková zaujímavý kšeft v televízii JOJ. „Áno, je to pravda, len nemôžem o tom ešte hovoriť. Môžem len povedať, že ide o prácu, ktorá ma baví a chcela by som sa jej venovať dlhodobo,“ priznala nám Zuzana, ktorá už hviezdila niekoľkokrát v Nákupných maniačkach špeciál.

A práve šou o nakupovaní by sa opäť mala skloňovať pri jej mene. Bude azda Zuzana novou porotkyňou a drsne a bez okolkov kritizovať outfity súťažiacich namiesto prostorekého a vtipného Maroša Kočišíka? „Zuzana Plačková sa objaví v šou Nákupné maniačky. Podrobnosti sa diváci dozvedia už čoskoro,“ povedala pre Nový Čas hovorkyňa JOJ Group Lucia Kulihová.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Míňa tisíce, aby vyzeral ako mimozemšťan a chce si nechať odrezať penis!