Multiotecko Boris Kollár sa stal minulý týždeň vo štvrtok otcom už v poradí desiateho dieťaťa, ktoré mu porodila speváčka Barbora Balúchová.

Vo štvrtok 12. januára sa opäť rozšírila Kollárova rodina o nového člena, ktorým sa stal malý chlapček Alexander Ján. V poradí desiateho potomka priviedla na svet podnikateľovi deviata matka jeho detí, Barbora Balúchová. Tá si môže byť istá, že Kollár sa o dieťa určite po finančnej stránke postará a nebude mu nič chýbať, no samotná speváčka si taká istá jeho oporou byť nemôže. Už teraz je jasné, že sa pravdepodobne nebude jednať o harmonický partnerský vzťah a speváčka tak bude musieť zvládnuť výchovu syna sama.

V najlepšom postavení je zatiaľ Andrea Heringhová, ktorá je považovaná za oficiálnu Borisovu partnerku a ako s jedinou má dve deti. Tá sa pre cas.sk vyjadrila k desiatemu dieťaťu skutočne trefne a zdá sa teda, že si z Kollárových úletov ťažkú hlavu nerobí. „Nič nové pod slnkom. Tak ako každý rok, ani tento rok ma táto informácia absolútne nezaujíma,“ povedala a jasne tak dala najavo, že jej Balúchové dieťa vrásky na čele nerobí.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Neodolateľná vila na skale Dunbar