Foto: markiza.sk

Moderátor Viktor Vincze (26) presne na Valentína šokoval nielen svoju lásku Adelu Banášovú (36), ale aj všetkých divákov Telerána. Včera ráno si totiž bez toho, aby to Adela vedela, kľakol a požiadal ju v priamom prenose o ruku. No romantický akt sa razom medzi ľuďmi stal terčom posmeškov.

Utorkovým hosťom v markizáckom Teleráne bola zamilovaná dvojica Adela Banášová a Viktor Vincze. Tesne pred koncom relácie však mnohých práve Viktor šokoval, keď spoza chrbta vytiahol krabičkupreviazanú stuhou a Adelu požiadal o ruku.

Foto: markiza.sk

„Mám pre teba malý darček, keďže je Valentína. A je takto zabalený. Vyzerá to všelijako.  Neviem, či si pamätáš, keď sme sa rozprávali asi minulý týždeň, že jedného dňa cítiš, že to je ono. Tak je to ono. Adelka, milujem ťa najviac na celom svete. Vezmeš si ma?“ vyznal Adele lásku a ona sotva lapala po dychu.

Nakoniec predsa len povedala áno, no podľa jej červene v tvári a rozpačitých pohybov bolo zjavné, že celé zásnuby si predstavovala možno trochu inak. Ľudia celý tento akt komentovali rôzne, no viacerí sa zhodli, že v prípade Viktora išlo o trápne divadlo. A krátko na to začal po internete kolovať obrázok z ich zásnub, doplnený však o nie celkom lichotivý detail. Krabička na prsteň, v ktorej nie je zásnubák, ale malý noštek.

Foto: markiza.sk

Jeden z vtipných obrázkov.

Foto: facebook.com


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Obrovský úspech prišiel až po smrti: Zosnulá redaktorka Leona († 32) by bola šťastím bez seba!