Foto: todaybreakingnews.co.uk

Obézna Američanka síce zatočila s prebytočnými kilami, ale ešte nemá vyhraté. Tukové zásoby sú preč, ale ovisnutej kože sa len tak nezbaví.

Wendy Miller sa niekoľko rokov pchala pizzou a chipsami. Pohyb pre ňu bol stále ťažšií, ale napriek tomu si ďalej dopriala obľúbené pochutiny. Keď sa jej váha priblížila k dvestokilovej hranici, uvedomila si, že je to už naozaj príliš.

Opakované diéty sa obéznej Američanke neosvedčili. Aj keď sa jej podarilo pár kíl schudnúť, vplyvom jo-jo efektu vzápätí pribrala. Pokrok priniesol až dohľad odborníkov, ktorí zmenili jej stravovacie návyky.

“Stále som sa prepchávala, prepadala som depresiám a neustále som mala dôvod k plaču. A potom sa zrazu všetko zmenilo, bolo to ako zázrak. Teraz som plná života a môžem sa opäť hrať so svojimi dcérkami, “povedala Wendy.

Tridsaťšesťročná žena z amerického štátu Illinois schudla 80 kíl. Jej koža však na úbytok váhy nereagovala a vytvorila škaredý previs. Trinástich kíl prebytočnej telesnej hmoty sa Wendy vlastnými silami nezbaví, hoci trikrát týždenne chodí do fitka. Od nepeknej pamiatky na obézny leta jej môže pomôcť len plastická operácia, na ktorú teraz zháňa peniaze.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Šokujúce: Táto matka zahodila bábätko do záchoda a tým mu zachránila život