Zdroj: pluska.sk

Krásna, usmiata a pozitívne naladená. Taká bola statočná bojovníčka Eva Skallová († 36). A to aj vo chvíľach, keď jej bolo najhoršie. Manažérka Dary Rolins (43) chcela žiť. Pre svoju dcéru, priateľa, pre seba. Žiaľ, krutý osud to zariadil inak. Eva minulý rok v septembri zomrela. A práve dnešok Dare opäť pripomenul, že jej najlepšia kamarátka tu už nie je.

Eva Skallová, ktorá manažovala Daru viac než desať rokov, sa stihla so speváčkou tak zblížiť, že ich život vyzeral ako cez kopirák. Keď mala jedna problém vo vzťahu, o chvíľu sa komplikácie objavili aj v partnerskom živote tej druhej. Dokonca v rovnaký čas aj otehotneli. Smrť Evy bola pre Daru obrovskou ranou.

Zdroj: pluska.sk

Na svoju najlepšiu kamarátku si síce určite spomenie každý deň, no dnešok je predsa len o niečo iný… Eva by dnes oslavovala narodeniny. ,,Evička ❤️ Moja spriaznená duša, moje druhé ja, sestra, soulmade, parťák, manager, náruč, ohňostroj emócií všetkého druhu…. Nekonečné rozhovory na vážne aj úplne nezáväzné témy, záchvaty smiechu, zážitky, radosti, starosti, slzy, ups and downs- VŠADE bola so mnou. Happy B.Day to you Evinko moje milovaná. RIP, tak moc mi chýaš,” napísala Dara k spoločnej fotke s Evou. Tento deň je o to ťažší, že v minulosti ho vždy trávila s Evičkou, s ktorou si pripíjali na jej zdravie. Žiaľ, krutý osud to všetko zariadil úplne inak.

Zdroj: pluska.sk

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Odborníci varujú pred potravinou, ktorú má doma každý: Ryža obsahuje smrtiaci jed!