Ilustračné foto: cas.sk

Multiotecko Boris Kollár (51) je viac ako dva týždne šťastným otcom už desiateho dieťaťa. Alexandra Jána mu porodila superstáristka Barbora Balúchová (29), ktorá zostala na syna sama. Kollár totiž odcestoval za biznisom do Thajska!

O Kollárovi je známe, že sa príkladne stará o svoje deti a zahŕňa ich blahobytom. Rovnako to je aj s matkami jeho detí. Pre Balúchovú by mal mať podľa informácií Nového Času prichystaný byt, do ktorého by sa mala po čase speváčka presťahovať. Teraz jej však pomáhajú s Kollárovým synom Alexom mama a otec, ktorí žijú v Malackách. Kollár totiž odletel do exotiky. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že v Thajsku stavia vily, na ktorých chce neskôr zarobiť.

Známeho politika odfotil čitateľ Nového Času, ako si veselo klebetí so svojimi priateľmi. „Zastavil som sa v slovenskom bare a tam ma mohli odfotiť. Bolo tam veľa Slovákov, vlastne len Slováci. Som tu na štyri dni pracovne kvôli domom, v utorok som už v Bratislave na zasadaní parlamentu,“ priznal Novému Času Kollár. Balúchová však rozhodne nemôže rátať s tým, že bude Borisovou ženou číslo jeden. „Syn je pre neho prvoradý, s Barborou nemá v pláne žiť,“ povedal zdroj blízky dvojici. Ešte stále je totiž oficiálnou Kollárovou partnerkou Andrea Heringhová.

Foto: cas.sk

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Žena doplatila na manželstvo s cudzincom: Obvinil ju z nevery, z následkov sa len tak nespamätá!