Zdroj: cas.sk
Prečo by si to nezopakoval? Moderátor Vlado Voštinár (53) je romantik. Manželku Klaudiu (47) si totiž vzal za ženu hneď dvakrát!

Svoj sľub obnovil pred pár dňami na slnkom zaliatej pláži ostrova Maurícius. A že na svadbe nešetril, svedčí aj fakt, že neveste dal drahý dar!

Moderátor jojkárskeho Inkognita, Nového bývania či relácie Uhádni môj vek je už vyše štvrťstoročia zamilovaný do manželky Klaudie. Matku svojich detí, dcéry Andrey (24) a syna Martina (16), si vzal pred dvadsiatimi piatimi rokmi, ale zjavne mu to raz nestačilo. V utorok si totiž Vlado Voštinár sobáš zopakoval.

O utajenej svadbe vedeli iba najbližší, Nový Čas však zistil, že obrad sa konal v deň výročia svadby 7. marca. „Bolo to napoludnie na pláži na Mauríciu. Išlo o obnovu manželského sľubu, opak rozvodu,“ povedal nám ženích, ktorý bol k neveste štedrý. „Manželke som daroval pekný prsteň,“prezradil moderátor. Ten podľa našich informácií venoval žene šperk s viac ako polkarátovým diamantom v hodnote približne 4 000 eur. Manželia potom pozvali na večeru na pláži priateľov, ktorí dovolenkujú s nimi na ostrove.

Svadba podľa Voštinára

  • 17 hostí – bez svedkov
  • obrad zabezpečila koordinátorka na Mauríciu
  • ženích 15 minút pred sobášom plával v mori
  • svadobné menu: syry, morské plody, prošuto, studená avokádová polievka, grilované mäso so zeleninou a hľuzovkové rizoto, šampanské, víno, nealko

 

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Žena prefrčala cez obec pekelnou rýchlosťou: Keď trnavskí policajti uvideli posádku auta, začali konať!