Mladá, krásna, šikovná a aj verejne známa Slovenka sa pripravuje na jedno z najkrajších období svojho života – na príchod svojho prvého dieťatka.

Vizážistka Lucia Sládečková sa do povedomia verejnosti dostala účinkovaním v jojkárskej relácii Nákupné maniačky. Pred časom sa však na sociálnej sieti pochválila fotkou s tehotenským bruškom a ihneď sa tak spustila vlna gratulácii.

Lucka sa už každú chvíľu stane čerstvou maminou o čom svedčí aj jej bruško, ktoré je už poriadne zaoblené. I napriek tomu to sympatickej plavovláske veľmi pristane a tehotenstvo jej dodáva skutočne neodolateľný pôvab.

Never give up 🍀💚 #pregnant #pregnantlife #pregnancy #makeup #makeuptutorial #makeuplover #makeupartist #makeupaddict #makeupblogger #bed #bedroom #funny #makeupbylucid #lucidstyle @maccosmetics pro longwear concealer cache – cernes NW 15 @maccosmetics prep+prime illuminate colour correcting SPF30 @sephora @sephoraczechrepublic smoothing & brightening powder 5289C @nyxcosmetics EBG02 eyebrow gel @makeupforeverofficial aqua seal @maccosmetics show gold extra dimension skinfinish 😍 @morphebrushes pallette 35 P ( @krasotika.sk ) @micabeauty 01 black eyeliner gel @maccosmetics pro longwear soft ochre @maccosmetics kabuki magic spring/summer 2017 😍 @maccosmetics flesh stone liquid 😍 Thank you @maccosmetics 😍❤️

A post shared by makeup by Lucid Style (@makeupbylucid) on


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Urobte si detoxikačné obklady v pohodlí domova, ktoré z vášho tela cez noc odstránia všetky nebezpečné toxíny