Ilustračné foto.

Do svetového šoubiznisu pribudlo ďalšie prominentné dieťatko, no známi rodičia jeho príchod pred celou verejnosťou veľmi dlho tajili. Až po pár týždňoch sa do sveta dostala informácia, že sa z nich stali hrdí rodičia.

Minulý rok v júni vyplávala radostná novinka na povrch, keď ju sympatická Američanka oznámila prostredníctvom Instagramu. A momentálne je spevák Josh Kelley spolu so svojou polovičkou, hollywoodskou hereckou hviezdou Katherine Heigl, už šťastím bez seba.

Z dlhoročných manželov sa totižto stali trojnásobní rodičia a ich rodinka sa rozrástla tesne pred vianočnými sviatkami. Po dvoch dievčatkách, ktoré si v minulosti adoptovali, 20. decembra 2016 privítali na svet svoje prvé spoločné biologické dieťatko.

Populárna herecká tvár priviedla na svet zdravého chlapčeka, ktorý dostal meno Joshua Bishop Kelley. Ich rodina tak dostala najkrajší vianočný darček, aký si kedy mohla priať.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Ani len netušila, čo jej počas svadobnej noci hrozí od ženícha: Nevesta až po 8 rokoch zistila, že jej išlo o život!