Americká speváčka (70) sa na nejaký čas vytratila z médií a aj spoločenského života. Posledné informácie sa však týkali jej súdnych sporov.

Portál Radar Online uviedol, že si charizmatická speváčka Cher za svoju kariéru zarobila viac ako 290 miliónov eur, no väčšinu peňazí použila na plastické operácie a nebolo ich veru málo. Výraznú časť minula aj na svoj luxusný štýl života a mnohokrát investovala do pochybných finančných operácií.

V týchto chvíľach dokonca čelí žalobe umelca Moshika Nadava, ktorý ju obvinil, že zneužila jeho logo a dala ho na obal svojho albumu. Umelec chce po speváčke takmer 5 miliónov eur, čo by ju mohlo zruinovať. Portál tiež uviedol, že speváčke môže v tomto prípade hroziť až bankrot.

Súdny spor a následné finančné problémy môžu speváčke spôsobiť aj zdravotné ťažkosti. V 80. rokoch jej bol identifikovaný vírus Epstein-Barrové, ktorý môže byť spojený s vysokou teplotou, zápalom pečene či zväčšením sleziny. Vzhľadom na vek hollywoodskej hviezdy v súvislosti so stresom, môže vírus spôsobiť aj fatálne následky.

Speváčka Cher.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Mali by ste sa vyhnúť používaniu sušičov na ruky na verejných toaletách! Tu je dôvod prečo..