Slovenská herečka Slávka Halčáková (41) sa v týchto chvíľach venuje hlavne svojej dcérke a prácu vystriedala za rodinný život.

Slávka si zatiaľ nie je istá, či sa chce vrátiť pred kamery a k svojmu predchádzajúcemu životu. V týchto chvíľach sa venuje hlavne svojej rodine, predovšetkým svojej dcérke Jasmínke. A práve kvôli svojmu nabitému rodinnému životu si dáva záležať, ako sa stravuje a patrične sa o seba aj stará.

Shooting day s krasnou a vtipnou Slávkou 😍 #shooting #actors #kavomat #slavkahalcakova

A post shared by Stevo Martinovic (@stevomartinovic) on

Ako sa nám však podarilo zistiť, Slávka má aj jednu závislosť a tou je kaviárová pleťová maska. Nedá na ňu dopustiť a pravidelne ju používa. Cena jednej z tých kvalitnejších sa však pohybuje od 300 do 600 eur, takže herečka na sebe rozhodne nešetrí. Kaviárová maska obnovuje pokožku, spevňuje pleťové bunky a potlačuje prejavy starnutia.

Čo sa však len tak nedozviete je fakt, že pokožka vie byť veľmi rýchlo závislá na tomto kréme. Z tohto dôvodu je nutné používať kaviárovú masku neustále, inak sa môžu objaviť problémy s odumieraním buniek pokožky. Takže dámy, ak uvažujete nad luxusnou maskou, je nutné si uvedomiť výhody, ale aj nevýhody tohto trendu.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Ženy sú lepšími platcami splátok úverov a hypoték v porovnaní s mužmi