Foto: cas.sk
Všetko má zaznamenané! Nový Čas informoval ako prvý o očakávanom druhom bábätku markizáckych hviezd Zlatice Švajdovej Puškárovej (39) a Patrika Švajdu (44).
A vyzerá to tak, že Zlatica by sa mala už o päť, šesť týždňov pobrať na materskú dovolenku.

Keďže sa moderátorka blíži k štyridsiatke, nenecháva nič na náhodu a pravidelne chodí na gynekologické prehliadky. A aby mala vo všetkom jasno, každý krok si príkladne zapisuje. Puškárová totiž najnovšie prezradila, že ju zamestnáva milá „agenda“ očakávaného potomka, hoci je ešte len v brušku.

Keď vyrastú, budeme si to spolu čítať! Týmto heslom sa riadi Puškárová, ktorá sa rozhodla založiť svojim potomkom denníky. Markizáčka s tým začala už pri prvorodenom synovi Leovi a pokračuje aj pri druhom dieťatku, hoci je ešte len v brušku.

Moderátorka každý deň zaznamenáva do denníčka všetko dôležité, čo sa ho týka. „Mám teraz takú prácu, že stíham dva denníky. Je to náročné, ale snažím sa, pretože sú to naozaj neopakovateľné chvíle. Leo to má úplne detailné. A aj druhé bábätko bude mať,“ vysvetlila Puškárová. Malý Leo má dokonca oveľa viac. „Ja som synovi odložila veci, ktoré mal rád a v ktorých som ho mala rada ja. Má to v takej škatuľke pokladov,“ povedala moderátorka, ktorá ešte pred časom cítila, akého pohlavia bude druhé bábätko.

„Myslím si, že to bude dcérka,“ povedala vtedy moderátorka. Po novom si to chce nechať iba pre seba. „Nechajte sa prekvapiť. Dohodli sme sa, že to bude prekvapenie aj pre našich blízkych,“ povedala Zlatica. Vyzerá to však tak, že manželia Puškárovci budú musieť pre svoj malý poklad pripraviť ružové oblečenie a celú výbavičku. „Mám skúsenosti s prvým, takže viem, čo potrebujem. Ešte to však zatiaľ neriešim.“

Čítať viac:  TOTO neskúšajte: Nerozvážny muž skočil do bazéna, teraz bojuje o život!

Podľa informácií Nového Času by mala Puškárová v práci poľaviť a v marci sa pobrať na materskú dovolenku. Na jej stoličku sa posadí rosnička Lenka Vavrinčíková. Markíza je však stále na túto tému na slovo skúpa. „Nebudeme hovoriť o detailoch Zlaticinho odchodu na materskú. Lenka sa však na obrazovke objaví už o niekoľko týždňov,“ povedala hovorkyňa televízie Tatiana Tóthová. Puškárová sa tak bude môcť pripravovať na pôrod. Meno malého pokladu by malo mať poľovnícky pôvod, teda sú v hre mená ako Diana či Lesana.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?