Foto: facebook.com

Manželstvo páru z amerického Missouri prešlo zaťažkávajúcou skúškou. Obézna Donna Clayton sa našťastie môže spoľahnúť na partnera, ktorý ju nielen podporil pri chudnutí, ale následne jej doprial operáciu, vďaka ktorej je so svojím telom konečne spokojná.

Tridsaťtriročná Donna bola milovníčkou výdatného jedla. Jej obľúbeným pokrmom boli cestoviny, ktoré si dopriala v porciách, aké by v inej domácnosti vystačili pre celú rodinu. V najťažšom období vážila cez 118 kíl a rozhodla sa pre operáciu žalúdka, vďaka ktorej šla jej váha rýchlo dole.

Foto: facebook.com

Keď Donna dodržiavala prísny jedálniček a miesto prejedania začala pravidelne cvičiť, schudla 70 kilogramov. Po redukcii váhy však prišiel ďalší problém. Bacuľka síce zhodila všetku tukovú zásobu, ale jej koža nedokázala na rapídny úbytok reagovať. Výsledkom boli škaredo ovisnuté prsia, a povolené brucho jej dokonca prepadávalo cez genitálie. Donna zo svojej postavy mala takú traumu, že sa dokonca odmietala pred manželom vyzliekať.

Foto: facebook.com

Jej muž bol našťastie veľmi veľkorysý a zaplatil v prepočte 8 tisíc eur za operáciu, pri ktorej bola Donne odstránená prebytočná koža. A keď už bola bacuľka na klinike, nechala si aj zodvihnúť prsia pomocou implantátou. Jej manžel si teraz za svoju investíciu určite príde na svoje …

Foto: facebook.com


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  OMYL! Toto nie je burina ale jedna z najmenej známych zdravie posilňujúcich rastlín!