Športové stávky nie sú len suchou prácou zaostrenou na zisk. V tomto odvetví sa často vyskytujú zaujímavé udalosti a netradičné stávkové možnosti, vďaka ktorým môže zbohatnúť aj absolútny športový analfabet.

  • Uznávaným svetovým lídrom v oblasti stávkového biznisu je Spojené kráľovstvo. Prví bookmakeri sa tu objavili v 19.storočí a v súčasnosti činí ročný obrat tejto činnosti viac ako 14 miliárd libier. Briti tipujú veľa a na doslova na všetko. Väčšina preferuje stávkovanie na Štedrý deň. Faktom je, že obľúbená stávka nesúvisí so športom či politikou, ale týka sa počasia. Ľudia tipujú aké bude počasie počas prvého dňa zimnej dovolenky.
  • Prečo vlastne ľudia stávkujú? Tipujte s Doxxbet.sk, zažite pocit, ktorý sa vás zmocní pri bezpracne získaných peniazoch a pochopíte. A možno zažijete eufóriu ako istý víťaz, ktorý v roku 1994 vyhral takmer 3 milióny libier. Bola to jedna z najvyšších výhier v dejinách športových stávok vôbec!
  • Pred začiatkom tretieho tisícročia začali stávkové kancelárie po celom svete ponúkať stávky na koniec sveta. Veľa sa o ňom hovorilo, takže bolo aj veľa nadšencov, ktorí mali záujem vsadiť sa na túto netradičnú udalosť. Bookmakeri neskôr vypísali kurzy aj na miléniové Vianoce v roku 2000 ako na posledný vianočný sviatok v dejinách ľudstva. Pravdepodobnosť „výhry“ určili pomerom 1 k 10 miliónom.
  • Keď sa legende Manchesteru United Davidovi Beckhamovi narodil syn, reakcia stávkových kancelárií na seba nenechala dlho čakať. Objavili sa kurzy na skutočnosť, že malý Brooklyn bude kráčať po stopách svojho otca a raz si oblečie reprezentačný dres Albiónu. Kurz bol 1:1000. Ak by tento tip vyšiel, bol by to zázrak, pretože Brooklyn už je za hranicou plnoletosti a profesionálny futbal nijak zvlášť nerieši.
Čítať viac:  Presne pre toto potrebujete zimné pneumatiky


Diskusia: Čo si o tom myslíte?