Foto: tvnoviny.sk

Opäť na obrazovke. Herec Marcel Chlpík (10) hviezdil v markizáckom seriáli Chlapi neplačú.

No po tom, ako sa projekt pred dvoma rokmi skončil, sa po detskej hviezde, ktorá nemala ľahký život, akoby zľahla zem. V Záhorskej Bystrici teraz Marcel znova dostal šancu, a to hneď v niekoľkých projektoch. Opäť tak môže prispievať do deravého rodinného rozpočtu.

Detský herec Marcel Chlpík bol jednoznačne najväčšou hviezdou seriálu Chlapi neplačú. No tak ako rýchlo jeho sláva stúpla, tak sa aj rýchlo vytratil z obrazoviek, len čo sa seriál skončil. O rolu sa potom uchádzal v jojkárskom seriáli Prázdniny, no neuspel. Kšeft sa mu ušiel až teraz, a to opäť v Markíze. Modro-žltá televízia Chlpíka obsadila do niekoľkých epizód Rodinných a Susedských prípadov a to ešte nie je koniec.

„Ak budeme mať v niektorom z našich projektov postavu, ktorá by sa preňho hodila, určite o ňom budeme uvažovať,“ povedal Novému Času PR manažér Markízy Lukáš Kočišek. Marcel tak môže opäť pomôcť svojej mame Ľubici, ktorá pred niekoľkými rokmi upadla do finančných problémov. Podľa dostupných informácií sa honoráre detských hercov v slovenských seriáloch za jeden nakrúcací deň pohybujú od 50 do 100 eur.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  POZOR, na trhu je nebezpečný výrobok: Môže spôsobiť požiar, ihneď ho vráťte!