Zdroj: panelak.joj.sk

Obľúbený jojkársky seriál Panelák sa už o pár dní vracia späť na televízne obrazovky. Okrem nových hercov, ktorí sa v tomto seriáli predstavia, sa fanúšikovia môžu tešiť aj na mnohé staré, známe tváre, medzi ktoré patrí aj detská herečka Miška Javorčeková (12). A veru, už to dávno nie je to malé dievčatko, čo kedysi bývalo…

Mišku Javorčekovú alias Bajzovú diváci poznajú z účinkovania v seriáli Panelák, kde hrá dcéru Michala Bajzu, ktorého hrá Marián Miezga. Do Paneláku prišla ako 5-ročná a dnes vo svojich dvanástich rokov je spolu s jej hereckou kamarátkou Sabrínkou Grlákovou, malou Terezkou späť v obľúbenom seriáli. Ten pred dvoma rokmi skončil, po tom, ako scenáristovi Andymu Krausovi došli už nápady. Panelák sa však už o pár dná vracia späť i s detskými hereckými hviezdami. Miška už dávno nie je to malé dievčatko, čo bývalo. Onedlho to uvidia aj samotní diváci tohto seriálu. My sme sa o tom presvedčili na stredajšom stretnutí hercov z Paneláka, medzi ktorými nechýbala ani Miška Bajzová.

Zdroj: pluska.sk
Zdroj: pluska.sk

Miška navyše v minulosti niekoľko rokov dabovala mladšiu dcéru Shaniu nemeckých milionárov Geissenovcov. „Dabovanie Geissenovcov je zábava, ale viac sa mi páči Panelák, lebo tam aj niečo robím, nielen hovorím,“ prezradila nám pred rokmi Miška.

Zdroj: pluska.sk

Zdroj: pluska.sk

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Modelka Andrea Verešová: Čo to urobila svojmu synovi?!