Zdroj: blesk.cz

Keď mala ešte len 29 dní, zaútočila na ňu krysa a bábätku zožrala nos. Celý život sa jej ľudia buď posmievali, alebo sa jej báli. Vyzeralo to, že Číňanka Xu Qinqin (21) nikdy nenájde lásku. Ani sobáš dohodnutý jej rodičmi jej šťastie nepriniesol. Potom sa ale všetko obrátilo.

Xu má odmalička znetvorenú tvár a chýba jej nos. Zažila veľmi ťažké detstvo a dospievanie. Nikto z chlapcov ju nechcel. Rodičia sa nakoniec rozhodli, že ju v 18 rokoch vydajú za syna známych, ktorý je o osem rokov starší.

Muž sa však ku Xu správal škaredo a nemiloval ju. “Kedykoľvek som sa pohádala s manželom alebo jeho rodinou, povedali mi, že som netvor a že sa mám vrátiť domov,” spomína. Po dvoch rokoch sa s mužom rozviedla a na vzťahy zanevrela.

Po ďalšej prežitej bolesti sa rozhodla uzavrieť sama do seba a strániť sa verejnosti. Jej jediným kamarátom bol internet. Občas však zavítala na čínsku zoznamku, kde ju zaujal Lin Zhouqiang (23). Začali tak chatovať a spoznávať sa.

Zdroj: blesk.cz


Lin čoskoro zistil, aká je Xu skvelá, dobrosrdečná a vľúdna mladá žena. Neskôr sa zoznámili a všetko malo šťastný koniec. Mladý pár sa vzal. A to ešte len po mesačnej známosti. Natoľko bola jeho láska silná.

Zdroj: blesk.cz

“Od tej doby, čo ju poznám, som nezažil toľko, čo s ňou. Rozhodol som sa ju vziať po mesačnej známosti, “vyhlásil novomanžel Xu. Príbeh zamilovanej dvojice obletel celú Čínu a obaja sa stali miláčikmi verejnosti.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Josef Rychtář, vdovec po Bartošovej, má novú priateľku. Podobá sa Ivete!

Zanechať odpoveď

Prosím pridajte svoj komentár!
Prosím, zadajte svoje menu tu