Foto: cas.sk
Jill Carpenterová (50) a Eric Langley (20) z Pittsburgu v Kalifornii sa spoznali na online zoznamke.

Jill priťahovalo to, ako vyspelo Eric pôsobil. Ľudia si myslia, že je to jej syn, no ona šťastne tvrdí: “Je to môj priateľ!” Žena, ktorá sa stretáva s mužom o 30 rokov mladším, tvrdí, že aj napriek vekovému rozdielu našla svoju spriaznenú dušu. Na verejnosti sa k nemu s hrdosťou hlási a aj napriek tomu, že ľudia si myslia, že je to jej syn, sa držia za ruky a bez rozpakov sa bozkávajú, uviedol Daily Mail.

Hovorí o ňom, že je inteligentný, starostlivý a že sa vedia rozprávať celé hodiny. “Je to veľký romantik, niekoľkokrát denne mi hovorí, ako ma miluje. A okrem toho máme skvelý sex!”

Reakcie ich rodín však neboli pozitívne. Ericovi rodičia, obaja mladší ako Jill, od začiatku vzťah neschvaľovali a tvrdili, že Eric by si mal nájsť niekoho v jeho veku.  “Ľudia na nás zízajú no nám to nevadí, žijeme pre okamih. Stratil som kvôli tomu veľa priateľov a aj moji rodičia chcú, nech si nájdem niekoho v mojom veku,” prezradil mladík.

Erica dievčatá v jeho veku nepriťahujú a to je dôvod, prečo je so staršou ženou. “Priatelia aj rodina sa ma často pýtajú na náš sexuálny život a ja im s radosťou odpoviem, že sme s Jill sexuálne aktívni,” hovorí pre Daily Mail. “Želám si, aby s tým neboli spojené také predsudky,” hovorí Eric.

Ericovi rodičia si po počiatočnom šoku začínajú zvykať a tvrdia, že to Erica zmenilo k lepšiemu. Jill zas tvrdí, že vzťah s niekým mladším jej pomohol prekonať úzkosť a začala skúšať úplne nové veci.  “Bola to láska na prvý pohľad a vďaka Jill som najšťastnejším človekom na svete,”hovorí Eric.

Čítať viac:  Ako zistiť, či vajíčko náhodou nepochádza od chorej sliepky?


Diskusia: Čo si o tom myslíte?