Radka Filipiho (33), ktorý zbalil českú zlatú slávicu Lucii Bílou (50), dobehla minulosť.

Okrem toho, že má zmenené priezvisko a mal bývalú manželku vyhodiť z bytu, je tu ešte nahnevaná expriateľka Veronika (29). Tá tvrdí, že ešte nedávno s Radkom tvorila pár ona, potom ju zo dňa na deň opustil a odišiel za Bílou. ,,Mali sme normálne spoločnú domácnosť, v septembri ma dokonca požiadal o ruku. On to so ženami naozaj vie,“ povedala Blesku. Z jej tvrdení tak vyplýva, že Radek to dlhší čas hral na obe strany, keďže okolo speváčky sa točil už od roku 2015.

Lucie Bílá problémy s Radkovou bývalou snúbenicou priznala. ,,Táto slečna mňa aj Radka vydierala hlúposťami dávno. Pravda je, že spolu krátky príbeh prežili, ale ten sa skončil. Čo iné k tomu dodať. Snáď len to, že jej obaja prajeme len to dobré,“ povedala slávica v českej relácii TopStar na margo Veroniky.

A hoci viacero vecí okolo jej mladého milenca vyznieva podozrivo, Bílá zjavne minulosť nerieši. ,,Obaja sme rozvedení a vieme o svojej minulosti všetko. Ale to, čo bolo, pre mňa nie je také dôležité ako to, čo je teraz. Mám vedľa seba muža, s ktorým mi je dobre,“ dodala v šoubizovej relácii.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Japonský betónový dom je úžasný v každom prípade