Foto: medium.com

Krok vedľa? Monika Flašíková Beňová sa rozhodla svoj zovňajšok vložiť do rúk odborníkom na krásu.

Výsledkom sa pochválila aj na sociálnej sieti. Jej počin ale tentokrát nenašiel plnú podporu ani medzi jej priaznivcami. Tí jej poslali jasný odkaz.

Nepreháňa to už s tou starostlivosťou o seba? Každá žena chce byť krásna a výnimkou nie je ani europoslankyňa Monika Flašíková Beňová. Tá síce vo svojom súkromnom živote prežíva neľahké obdobie, keď jej dlhoročné manželstvo s podnikateľom Fedorom Flašíkom dospelo až k rozvodu, no vôbec sa preto neopúšťa.

Práve naopak. Nevynechá ani jednu príležitosť, aby sa na facebooku pochválila zdravým receptom z vlastnej kuchyne či športovými výkonmi. Zdá sa však, že kvalitná strava a veľa pohybu nie sú jediné metódy, ktorými politička pracuje na svojom zovňajšku. Najnovšie sa totiž neváhala vložiť do rúk odborníkov na krásu.

Do parády si zobrala svoje obočie a výsledkom sa pochválila aj na sociálnej sieti. „Microblading. Vyskúšala som, spokojná som,“ prezradila na margo skrášľovacej procedúry, ktorú podstúpila. Ide o ručné tetovanie obočia, pri ktorom sa pigment aplikuje pod povrch pokožky, pomocou špeciálneho pera. Mnohí sa však na tento jej krok pozerali s nevôľou.

Hoci sa našli takí, ktorí Beňovej novú vizáž chválili, europoslankyni sa tentokrát ušla od verných fanúšikov aj poriadne ostrá kritika. „Prepáčte, Monika, ja vás mám za krásnu ženu, ale toto nie je dobré,“ odkázala Beňovej jedna z jej fanúšičiek. „Príliš hrubé,“ pridala sa ďalšia. Niektorí si servítku pred ústa nedávali vôbec. „Úplne strašné, otras, vhodné na maškarný ples,“ prišla ďalšia kritická reakcia. „To za týždeň zosvetlie,“vyjadrila sa k svojmu výraznému obočiu europoslankyňa.

#microbladingeyebrows #dikyZuzka #neboleloto #jetodoma 👍🏻👌🏻😊

A post shared by Monika Flasikova-Benova (@monicabenova) on


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Sympatická drsniačka pomáha africkým ochranárom skoncovať s pytliakmi