Zdroj: ČAS
Zo sľubovanej spolupráce nakoniec nič nebude! Známa spisovateľka mala byť tvárou novej televíznej šou Do roka a do dňa.

Podľa informácií Nového Času sa však známa autorka ženských románov Evita Urbaníková (41) napokon v markizáckom projekte neobjaví. Prečo Evita z projektu náhle vycúvala?

Urbaníková mala v novej relácii radiť ženám, ako za 365 dní zmeniť svoj život k lepšiemu, prestať fajčiť či zbaviť sa nadváhy. S Markízou sa len nedávno dohodli na spolupráci a autorka známych evitoviek sa objavovala už aj v upútavkách.

V pripravovanej šou sa však napokon prekvapivo neobjaví! „Nič škandalózne, iný projekt,“ vysvetlila Evita stručne dôvody, prečo. Aký projekt mala na mysli, už ďalej nekomentovala. „Pani Urbaníková bola projektom naozaj nadšená, ale neskôr sa rozhodla nepokračovať v spolupráci,“ vyjadrila sa hovorkyňa Markízy Tatiana Tóthová.

Zdroj: ČAS

V Záhorskej Bystrici však s Evitou evidentne rátali a ešte donedávna spolu hľadali zaujímavé ľudské príbehy, ktoré by na obrazovku priniesli.

„My ani nevieme, čo všetko človeka môže štvať. Aké maličkosti a detaily ho môžu urobiť šťastným. Za rok sa dá zvládnuť všeličo. Dá sa otehotnieť, schudnúť veľa kíl, doplniť si vzdelanie. Možno niekto túži vystúpiť na verejnosti a nemá na to odvahu – za rok sa dá vybudovať prejav a sebavedomie,“ rečnila Evita ešte koncom februára v rozhovore pre Markízu, ktorá teraz musí za ňu hľadať náhradu.

Ktorá expertka na ženskú dušu Urbaníkovú nahradí, zatiaľ ostáva záhadou…

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Cyklistický svet v šoku: Majster sveta a olympijský víťaz spáchal samovraždu!