Túto sobotu sa konal v historickej budove Slovenského národného divadla dobročinný Ples v opere. Všetky plesajúce dámy predviedli róby, ktoré si na tento výnimočný večer zaobstarali. Tak, ako každý rok, aj tento ich hodnotila široká verejnosť či stylisti, a za pomyselnú kráľovnú plesu vyhlásili Tamaru Heribanovú. Tá sa predviedla v róbe s ľudovým motívom a jej výnimočnosťou zatienila ostatné prítomné dámy.

Kritiku však zožala Gabika Drobová, ktorá si vyslúžia nepríjemné prirovnanie k hurke! Na tento večer totiž zvolila biele šaty s výstrihom, ktorý odkrýval nielen dekolt, ale aj bruško. Mnohí ju tak “zvozili” za to, že jej deformovali postavu a strihovo jej nesvedčali. Gabika si túto kritiku vzala k srdcu a poctivo sa vybrala na jógu, pomocou ktorej sa snaží zhodniť nejaké to kilo.

Teraz sa však do šiat natiahla o pár rokov staršia Zuzana Vačková, ktorá sa na svojom profile na sociálnej sieti predviedla v šatách, ktorými urobila krok vedľa! Aj napriek tomu, že herečka sa na svoj vek môže pochváliť krásnou postavou, sú modely, ktoré jej proste nesvedčia a zbytočne pridávajú kilá navyše. Veď posúďte sami!

Zuzana Vačková.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Veľká Británia testuje cesty, ktoré dobijú elektrické autá počas jazdy