Zdroj: irishmirror.ie

Ukrajinská sudkyňa Alla Bandura sa stala terčom internetových vtipov po tom, čo na sociálnych sieťach rozšírila jej fotografia s desivým mejkapom na tvári. Na jednej koláži ju dokonca prirovnali k zápornej postave z Disneyho rozprávky o Malej morskej víle.

Čarodejnica Uršula je napoly človek, napoly chobotnica, ale jej výzor vraj nápadne pripomína líčenie sudkyne Bandury – výrazný červený rúž, dramatický očný mejkap, biely púder a čierno-biele vlasy.

Zatiaľ čo čarodejnicu v rozprávke zabil statočný princ Erik, sudkyňa podľa portálu MailOnline skutočne prežila pokus o atentát. V roku 2006 ju dvaja neznámi útočníci 12-krát bodli, no nepodarilo sa im ju zabiť.

Alla Bandura pracuje ako sudkyňa v Rivnenskej oblasti na severe Ukrajiny, no niektorí kritici sa z nej teraz smejú, že skôr by sa hodila za člena hudobnej skupiny Kiss, známej svojím líčením.

Internetoví užívatelia si na nej síce zgustli, ale niektorí hovoria, že jediné čo jej chýba, je nájsť si druhého stylistu a navyše je nespravodlivé posudzovať ju iba podľa vzťahu. Ľudia by mali byť viac ohľaduplní.

Zdroj: topky.
ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Bez práce sú tisíce ľudí, ale SEM nechce ísť robiť nikto! Firma nevie zohnať 150 zamestnancov