Zdroj: cas.sk

Nepríjemná výmena názorov! Speváčka Eva Máziková (67), povestná svojím neskrotným temperamentom, spôsobila v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome poriadny rozruch. Hoci na pódiu pred kamerami sa vie postarať o skvelú zábavu, v zákulisí z nej mnohým do smiechu vôbec nie je.

Zdroj: cas.sk

Svoje o tom vie hlasová pedagogička Jana Daňová (43),ktorá si musí poradiť nielen so spevom sebavedomej Mázikovej, ale najmä s jej tvrdohlavosťou. Vyzerá to tak, že v zábavnej šou dochádza k prvým konfliktom! Eva Máziková je nielen najstaršou, ale aj najskúsenejšou speváčkou v šou Tvoja tvár znie povedome. Svojich dlhoročných skúseností si je veľmi dobre vedomá a podľa informácií Nového Času to dáva pocítiť aj ostatným.

Zdroj: cas.sk

„Eva je tvrdohlavá a najradšej by spievala tak, ako je zvyknutá. Nerada si necháva kafrať do remesla,“ dozvedeli sme sa zo speváčkinho okolia. To malo byť aj dôvodom konfliktov počas nácviku skladieb s hlasovou pedagogičkou Janou Daňovou. Speváčka je totiž zvyknutá robiť si veci po svojom a názory ostatných neberie veľmi do úvahy. „Máziková sa dokonca vyjadrila, že rady od hlasovej pedagogičky až tak nepotrebuje,“dodal dobre informovaný zdroj z televízneho štábu.

Zdroj: cas.sk

Dusno v zákulisí!

Daňová priznáva, že to s Mázikovou nemá ľahké. Z temperamentnej umelkyne má husiu kožu. „Ja ju, samozrejme, rešpektujem ako speváčku, len toto je súťaž v imitovaní. Tu sa musí krotiť a prevteliť sa do role iného speváka,“ povedala Novému Času hlasová pedagogička šou. Aj pri nedávnom nácviku Tiny Turner len krútila hlavou a zalapala po dychu. „Eva mi povedala: ‚Ty mi len povedz, ako mám zaspievať túto tóninu.‘ Chcela vedieť ako dostať ten najvyšší tón, ale že hneď teraz. Tak som jej ukázala nejaký cvik, ale vysvetlila som jej, že na to potrebuje aspoň dva-tri dni,“ uviedla príklad koučka. Tá musí počas šou neustále zápasiť s Evinou tvrdohlavosťou.

Čítať viac:  Balúchová je na všetko sama: Pozrite sa, kde prichytil čitateľ Kollára len dva týždne po narodení syna!

„Stále si má uvedomovať, že musí krotiť svoj temperament. Vravím jej: ‚Evi, vždy je lepšie trochu uberať, ako pridávať.‘ Musí zaspievať ako ten umelec, nemôže spievať ako Eva Máziková, “ povzdychla si nešťastná Daňová, ktorej služby by zrejme Eva najradšej vypovedala. Samotná Máziková si však z toho, ako inak, ťažkú hlavu nerobí. „S Jankou si veľmi dobre rozumieme a je to úžasná pedagogička, ktorá vie človeka presne nasmerovať,“ presviedčala nás speváčka. Napokon však sama uznala, že niečo pravdy na tom bude. „Niekedy je možno ťažké koučovať speváka alebo tanečníka, ktorý má svoje návyky, ale na to sú tu práve títo ľudia, aby to dokázali,“ vyhlásila Máziková.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?