Foto: dailymail.co.uk

Pri súdnom pojednávaní vyplávali na povrch hrozivé skutočnosti!
Matthew Lee Williamson sa priznal k zabitiu svojej dcérky Kyheshy-Lee Joughin, ktorá utrpela fyzické a sexuálne zneužívanie. Trojročné dievčatko zomrelo ešte v roku 2013 na následky strašných zranení, píš The Sun.

Súd v Brisbane obvinil muža, že svoju dcérku nezobral k lekárovi napriek tomu, že zvracala, mala na tvári modriny a v plienke krv. Po vypočutí svedkov a predložení dôkazov očakávala sudkyňa Roslyn Atkinson, že porota rozhodne o treste. Prípad napokon odročili na 16. marec. Advokát obžalovaného tvrdí, že jeho klient má “psychologickú abnormalitu”.

Jedným z vypočúvaných bol aj spolubývajúci krutého otca Christopher Kent, ktorý povedal, že muž pravidelne zneužíval dcéru. Kent je taktiež podozrivý a muži sa teraz navzájom obviňujú z jej smrti. Ako informuje britský mirror.co.uk, dievčatko otca prosilo, aby prestal a povedalo mu, že už nechce jeho prsty na svojom zadočku. “Vtedy som to nepočúval nemyslel som na to,” obhajoval sa otec-beštia pred súdom.

Týždeň pred smrťou mal otec udrieť Kyheshu do brucha a držať jej pri tom ruky, povedal pred súdom Kent. “Ona plakala a plakala a plakala, jediné čo urobil Matt bolo, že na ňu vrieskal. Dal jej facku a potom ju ešte raz udrel,” dodal.

Kyheshanina matka, Danielle Joughin, sa zúčastnila súdneho konania a povedala, že to bolo pre ňu nesmierne náročné. Nedokáže pochopiť, že dievčatku nikto nepomohol. Kyhesha utrpela pred smrťou pomliaždeniny na tvári, rezné rany na ušiach a ústach a zranenia v oblasti žalúdka, ktoré mohli byť spôsobiť úderom alebo kopancom.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Chystáte deťom nádielku na Mikuláša? Pozrite sa, čo dostávali voľakedy!