Zdroj: topky.sk

Takto si na neho bude pamätať! Bývalý markizák a politik Robo Beňo († 54) náhle opustil tento svet v sobotu, keď sa mal zúčastniť rodinnej oslavy.

Jeho smrť zaskočila nielen rodinu a blízkych, ale jaj kolegov, ktorí s ním v minulosti spolupracovali, či účinkovali v šou Celebrity Camp. Jednou z nich je aj herečka Silvia Šuvadová (43), ktorá s ním strávila nejaký čas v raji na Filipínach. Zo smrti kamaráta je poriadne užialená a takto si na neho spomína….

Exmarkizák Robo Beňo mal 3 deti, z toho najmladší syn Nikola Róbert, ktorého mal s priateľkou Lenkou, by čoskoro oslávil 5 rokov. Oslavy sa však už podnikateľ nedočkal. V sobotu totiž nečakane skonal. Pri hre so synčekom dostal náhle infarkt.

Jeho šokujúca smrť zaskočila nielen rodinu, ale aj mnoho jeho známych a kolegov. Jednou z nich bola aj Silvia Šuvadová, ktorá s Robom strávila nejaký čas  na Filipínach v Celebrity campe. Tá pre topky prezradila, ako si na neho pamätá.

„Je to veľmi smutná správa a je nespravodlivé, že odchádzajú takíto mladí ľudia. Na Roba si spomínam ako na milého človeka s veľkým srdcom. Na Filipínach bol veľmi starostlivý, ohľaduplný, pokojný. Bol to gentleman. Obdivovala som jeho rozvážnosť, mala som ho rada. Jeho rodine a najbližším želám úprimnú sústrasť, musí to byť pre nich nesmierne ťažké,“ uviedla herečka. Česť jeho pamiatke…

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Dara Rolins nezabúda: Slová plné smútku