Tomi Popovič (39) má záľubu v hudbe aj v autách. Producent totiž zavesil na internet fotku, ktorá zdvihne zo stoličiek mužov zákona a tachometer na nej ukazuje hodnoty, za ktoré u nás hrozí mastný trest! Čo na to hovorí cestný pirát, ktorý bol tvárou kampane za bezpečnú jazdu mladých ľudí?

Producent Popovič pred časom aj s raperom Egom vytvoril na štátnu zákazku pieseň s názvom Každý deň, ktorou propagoval bezpečnejšiu jazdu u mládeže. Teraz sa však životný partner moderátorky Barbory Rakovskej na sociálnej sieti pochválil poriadne kontroverznou fotografiou. Na snímke je totiž dobre viditeľná ručička tachometra jeho auta, ktorá ukazuje závratných 230 kilometrov za hodinu!

„Trošku som vytúroval tú svoju starú haraburdu, že čo to dá v týchto mrazoch. Bol som sám na diaľnici v Nemecku a aj vo vozidle a ohrozoval som iba svoj život,“ vysvetlil Novému Času cestný pirát. Ten predsa len naznačil isté obavy, nie však zo svojej skutočne zbesilej jazdy po ceste. „Policajtov sa bojím odjakživa, aj kolízie a šmyku, ale napriek tomu som si neodpustil tento malý priestupok,“ priznal bez problémov.

„Vždy lepšia karma, ako byť vo vládnej koalícii a okrádať slovenský štát,“ obhajoval sa producent. Ak by sa Popovič dopustil takéhoto priestupku voči pravidlám cestnej premávky na Slovensku, tak by mu podľa dopravného analytika Jozefa Drahovského hrozil poriadne mastný postih. Dvíha preto svoj varovný prst. „Záleží, kde takto vodič jazdil. Na nejakom uzavretom okruhu alebo na nemeckej diaľnici by to problém nebol. Ak ale vodič jazdil na štandardnej ceste na Slovensku, tak mu za prekročenie rýchlosti hrozí pokuta v hornej sadze do 800 eur,“ vysvetlil pre Nový Čas analytik.

Čítať viac:  Mojsejovej manželstvo s Kabrheľom prospieva: Takto vyzerá jej nový život v Maďarsku!

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?