Zdroj: ŽIVOT

Všetci si uchovávame spomienky, ktoré sú určené iba pre našich najbližších. Špeciálne momenty, o ktoré sa s nikým nechceme deliť, tobôž nie s celým svetom.

A presne také fotografie ešte donedávna pred očami verejnosti starostlivo strážila bývalá supermodelka Kate Moss (43). To je však už minulosť a teraz hrozí, že by vzácne snímky z jej súkromia mohol zhliadnuť celý svet! Z počítača britskej modelky mali hackeri odcudziť aj nahé fotografie, ktoré vznikli ešte v roku 2011, a to v deň jej svadby s Jamiem Hinceom. Modelka je z celej situácie zronená, hoci kritici nezabudli uštipačne pripomenúť, že na prezentovanie nahoty musí byť za roky v modelingu zvyknutá.

Zdroj: ŽIVOT

„Kate bude kvôli tomu peniť. Hoci sa už s Jamiem rozišla, táto séria snímok je jej srdcu stále veľmi blízka a sú naozaj veľmi osobné,“ vyjadril sa zdroj blízky britskej hviezde. „Je jasné, že Kate nie je cudzie vyzliecť sa kvôli foteniu, ale tieto fotky boli niečo iné. Niektoré vznikli iba pre Jamieho,“ dodal zdroj. Je veľmi pravdepodobné, že sa zlodeji budú chcieť svojím prominentným lupom obohatiť a ľahko sa ich môžu pokúsiť predať mediálnym spoločnostiam.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Maličký Majko s nádorom v krku je po druhej operácii: Báli sa, či to prežije, on spravil niečo nečakané!