Ilustračné foto.
Zistenie, ako z toho najhoršieho filmu! Tehotná žena sa dozvedela zdrvujúcu pravdu o otcovi jej dieťatka.

Britka Danielle Davies (24) takýto podraz od svojho frajera nečakala ani vo sne. Danielle sa do Shanea bezhlavo zamilovala a prvých šesť mesiacov vzťahu tvorili ukážkový pár. Zlom nastal v čase, keď sa rozhodli spolu bývať. Kaderníčka Danielle pravidelne chodila práce, kým jej priateľ bol nezamestnaný, ležal doma na gauči pri televízore alebo sa potuloval s kamarátmi. Daniellini priatelia ju varovali, že tento muž rozhodne nie je pre ňu ten pravý.

Mladá žena neskôr začala mať podozrenia, že ju Shane podvádza. Stále mal v ruke mobil, no keď ho Danielle podozrievala, tvrdil, že je paranoidná. Od vzťahu so Shaneom ženu odhovárala aj jej susedka a blízka kamarátka, ktorá bývala nad nimi, v podkrovnom byte. “Vždy mi vravela, že nie je pre mňa dobrý. Bolo to zvláštne, lebo oni dvaja spolu dobre vychádzali. Chodil si k nej požičať cigarety a zdržal sa tam aj hodinu,” cituje jej slová britský The Sun. V tom čase Dianelle otehotnela. Na jej počudovanie jej priateľa táto správa veľmi potešila a všetkým vravel, ako sa teší, že bude otcom. Bohužiaľ však došlo k veľkej tragédii a ich dieťatko sa narodilo mŕtve.

Po smrti bábätka sa Danielle dozvedela aj krutú pravdu o svojom priateľovi. Dostala sa mu totiž na jeho facebookový profil a zistila, že ju celý ten čas podvádzal s niekoľkými ženami. Jednou z nich bola aj jej dobrá susedka, ktorá bývala v podkrovnom byte. Potom jej to celé došlo. Celý ten čas počula zhora čudné zvuky a teraz si uvedomila, že sa jej kamarátka oddávala sexuálnym radovánkam s jej priateľom, kým ona nosila pod srdcom ich spoločné dieťa.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Zoznámte sa s mužom, ktorý je presvedčený, že koreň tejto rastliny je 100x účinnejší než chemoterapia!